SGB Bank

Karty płatnicze


Karty płatnicze są prostym w obsłudze sposobem na wszelkie płatności. Można nimi wypłacać pieniądze z bankomatu, płacić w sklepie i internecie. GBS Bank w Strzelinie posiada w swej ofercie karty debetowe, z funkcją zbliżeniową, karty kredytowe i przedpłacone. Nowością w ofercie jest karta HCE - innowacyjna karta płatnicza wydawana do konta osobistego jako aplikacja na telefon. Produkt dedykowany dla klientów, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań pozwalający na szybką realizację płatności. Pełna oferta kart płatniczych w "dokumentach do pobrania".

 

JAK ZAMÓWIĆ?

Zapraszamy do najbliższej placówki Banku – lista placówek.

 

Opłaty
Informacja o opłatach u naszych Doradców Klienta. Zapraszamy do naszych placówek.
 

Ubezpieczenie kart

Ubezpieczenie kart obejmuje karty płatnicze, debetowe i kredytowe wydane przez bank. Ochrona obejmuje przede wszystkim utratę środków zgromadzonych na rachunku bankowym na skutek jej nieuprawnionego użycia (ochrona transakcji dokonywanych przy użyciu karty płatniczej danego banku) oraz gotówkę pobraną z bankomatu. Ubezpieczenie karty daje także możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń np. NNW, assistance, koszty leczenia za granicą, porady prawnej. więcej...

 

Sprawdź w ofercie UBEZPIECZENIE KART

 

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze. Rejestracja karty wykonywana jest jednokrotnie – klient w trakcie dokonywania płatności w sklepie internetowym zostanie poproszony o rejestrację, która wymaga potwierdzenia swojej tożsamości poprzez podanie danych osobowych znanych przez bank i ustalenie hasła. Przy kolejnych zakupach przez Internet poza podaniem danych z karty, potwierdzenie płatności będzie polegać na podaniu ustalonego hasła. Podczas rejestracji klient określa również komunikat osobisty – tekst, który będzie wyświetlany przy każdej płatności kartą i stanowi dodatkowe potwierdzenie autentyczności strony.

Klient może również zarejestrować kartę przed dokonaniem płatności kartą przez Internet:        

MasterCard Debit PayPass

MasterCard kredytowa

MasterCard PayPass Gold

MasterCard przedpłacona

 


Pliki do pobrania

karty.pdf POBIERZ
NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymiekspertami.