LOGO SGB

obanku

pasek
kontakt

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie zrzeszony jest w SGB Banku S.A. w Poznaniu. Działa na terenie województwa dolnośląskiego oraz powiatów - brzeskiego i nyskiego

informacje

Praca w GBS Banku w Strzelinie - Specjalista ds. kredytów

Miejsce pracy Borów

Główne obowiązki

  • Sprzedaż produktów kredytowych
  • Wsparcie i realizacja planów sprzedażowych produktów Banku
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego w obszarze bankowości i finansów ( lub pokrewne)
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Rozwiniętej zdolności komunikacyjnych oraz wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Motywacji do poznawania nowych rozwiązań i uczenia się
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min 2 lat

Oferujemy:

.         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

.         Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia

  Aplikację prosimy  przesyłać na adres e-mail sekretariat@gbsstrzelin.pl z dopiskiem "rekrutacja", bądź dostarczyć bezpośrednio do Centrali GBS Banku w Strzelinie ul. Kilińskiego 2/4 Strzelin

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez GBS Bank w Strzelinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zmianami).