LOGO SGB

obanku
pasek
bank

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie zrzeszony jest w SGB Banku S.A. w Poznaniu. Działa na terenie województwa dolnośląskiego oraz powiatu nyskiego

informacje


internet banking

USLUGI-2USLUGI-3USLUGI-4USLUGI-5USLUGI-6Firma WESTERN UNION®, światowy lider w dziedzinie przekazów pieniężnych, oferuje niskie ceny na przekazy krajowe. Jeżeli chcesz szybko i pewnie przesłać pieniądze bliskim to przekazy WESTERN UNION są zawsze w Twoim zasięgu.
Możemy dać Ci wszystko co najlepsze!
TAK! dla rzetelności
Western Union® oferuje swoim Klientom międzynarodowe przekazy pieniężne od ponad 135 lat. Dzięki numerowi kontrolnemu (MTCN) każdy przekaz jest monitorowany, co gwarantuje, że pieniądze są wypłacane szybko i wyłącznie osobie upoważnionej.
TAK! dla szybkości
Pieniądze można odebrać już po kilku minutach* od ich wysłania. Western Union®, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz globalnej sieci komputerowej zapewnia natychmiastowe przekazy pieniężne pomiędzy 200 krajami i terytoriami na świecie.
TAK! dla wygody
Nadawcy i odbiorcy mogą korzystać z ponad 386 000 agencji Western Union® na całym świecie. Wiele z nich otwartych jest 7 dni w tygodniu przez cały rok. Posiadanie rachunku bankowego nie jest wymagane.

Aby przesłać pieniądze
Podaj imię i nazwisko odbiorcy przekazu i kraj docelowy (lub wypełnij formularz "Wpłata"), przedstaw ważny dokument tożsamości oraz przekaż pieniądze, które chcesz wysłać wraz z prowizją.
Pracownik wprowadzi informacje o przekazie pieniężnym do systemu komputerowego.
Otrzymasz potwierdzenie realizacji przekazu z numerem kontrolnym (MTCN).
Zadzwoń do odbiorcy i powiadom go o wysłanej kwocie oraz podaj numer kontrolny przekazu (MTCN).
Aby odebrać pieniądze
Przedstaw agentowi Western Union® ważny dokument tożsamości. Podaj kraj, z którego pieniądze zostały wysłane, imię i nazwisko nadawcy, spodziewaną kwotę i walutę przekazu oraz numer kontrolny (MTCN).
Agent wręczy CI pieniądze i pokwitowanie.

Odbieraj przekazy pieniężne z.
Wielkiej Brytanii, Niemiec, USA, Włoch, Irlandii, Holandii, Francji, Kanady, Norwegii, Grecji, Danii, Belgii, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii, innych krajów***
Wysyłaj przekazy pieniężne do.
Wielkiej Brytanii, USA, Ukrainy, Wietnamu, Niemiec, Chin, Włoch, Hiszpanii, Rosji, Bułgarii, Kanady, Turcji, Francji, Polski, innych krajów*
NIE UJAWNIAJ ŻADNYCH DANYCH SWOJEGO PRZEKAZU (W TYM NUMERU KONTROLNEGO MTCN) NIKOMU INNEMU POZA ODBIORCĄ PRZEKAZU.

*Przekazanie środków może być opóźnione lub usługi mogą być niedostępne w zależności od określonych warunków transakcji, w tym wysłanej kwoty, kraju przeznaczenia, dostępności waluty, kwestii regulacyjnych, wymogów dotyczących identyfikacji, godzin urzędowania placówek agencyjnych, różnic w strefach czasowych, wyboru opcji o późniejszym terminie odbioru. Zastosowanie mogą mieć również dodatkowe ograniczenia. Aby uzyskać więcej szczegółów, zapoznaj się z Regulaminem Usługi.
**W niektórych krajach wysłanie pieniędzy nie jest możliwe, Klienci mogą jedynie odebrać przekaz.
***Pełnej listy krajów, w których dostępne są usługi WESTREN UNION szukaj na westernunion.pl