Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

GENERALI Auto


GENERALI, z myślą o aucie. 

Nieważne czy na 2, czy na 4 kołach. W ramach assistance komunikacyjnego w Generali pomoże Ci nie tylko w trakcie podróży samochodem, ale także w czasie jazdy rowerem. Zapewni m.in. holowanie pojazdu, dowiezienie paliwa czy przetransportowanie uszkodzonego roweru Twojego oraz Twoich bliskich. Nie zmieniaj swoich planów, skorzystaj z pomocy i jedź prosto do celu!

Co wyróżnia ubezpieczenie?

Assistance rowerowy
Wszystkie warianty assistance komunikacyjnego zawierają assistance rowerowy, który w razie nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego, awarii lub uszkodzenia roweru organizuje i pokrywa koszty transportu roweru oraz Klienta i jego bliskich do najbliższego serwisu rowerowego lub miejsca zamieszkania, nie dalej jednak niż na odległość 100 km.

Pojazd zastępczy na czas naprawy
W ramach AC oferujemy możliwość naprawy pojazdu w warsztacie partnerskim. Dodatkowo, Ubezpieczony otrzyma 3-letnią gwarancję na wykonaną usługę, opcję door to door, czyli organizację i pokrycie kosztów transportu pojazdu do warsztatu, a po naprawie odwiezienie go na adres, z ktorego został zabrany. W przypadku samochodów osobowych zagwarantujemy pojazd zastępczy na czas naprawy.


Skorzystaj z Autocasco:
- ubezpieczenie w formule All Risk,
- możliwość wykupienia wariantu Generali Warsztat albo Generali Serwis,
- brak ukrytych udziałów własnych i potrąceń przy ustaleniu odszkodowania,
- ubezpieczenie fotelika dziecięcego od zniszczenia i kradzieży,
- decyzja o metodzie ustalenia odszkodowania podejmowana jest przez Klienta dopiero przy zgłoszeniu szkody (nie przy zawarciu umowy),


JAK KUPIĆ UBEZPIECZENIE?

UBEZPIECZENIE KUPISZ NA    https://generali.pl/frontend/www/pojazd/gospbs

Zapraszamy także do najbliższej placówki Banku – lista placówek.  Nasz doradca służy pomocą.

 


Chcesz wiedzieć więcej, poznać całą ofertę (Auto Assistance, ochronę szyb itp) zapraszamy https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/samochod/ac/ lub odwiedź naszą placówkę


Pliki do pobrania

230517-generali-porownanie-assistance.pdf POBIERZ
generali-moto-2023-onepager-v33.pdf POBIERZ
NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami.