Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

Western Union


Przekazy pieniężne Western Union to bardzo szybki, łatwy i dogodny sposób na przesyłanie pieniędzy. Western Union od ponad 160 lat oferuje możliwość prostego i szybkiego przesłania pieniędzy. W GBS Banku w Strzelinie można zrealizować przekazy Western Union w walutach: PLN, USD, EUR i GBP. Przekaz jest realizowany w ciągu kilku minut. Przekaz dociera bezbłędnie do adresata, nie ma potrzeby posiadania konta bankowego, karty - wystarczy ważny dokument tożsamości. Dzięki numerowi kontrolnemu (MTCN) każdy przekaz jest monitorowany, co gwarantuje, że pieniądze są wypłacane szybko i wyłącznie osobie upoważnionej.


JAK SKORZYSTAĆ Z USŁUGI?

Aby przelać pieniądze
Podaj imię i nazwisko odbiorcy przekazu i kraj docelowy (lub wypełnij formularz "Wpłata"), przedstaw ważny dokument tożsamości oraz przekaż pieniądze, które chcesz wysłać wraz z prowizją.
Pracownik wprowadzi informacje o przekazie pieniężnym do systemu komputerowego.
Otrzymasz potwierdzenie realizacji przekazu z numerem kontrolnym (MTCN).
Zadzwoń do odbiorcy i powiadom go o wysłanej kwocie oraz podaj numer kontrolny przekazu (MTCN).
 
Aby odebrać pieniądze
Przedstaw agentowi Western Union® ważny dokument tożsamości. Podaj kraj, z którego pieniądze zostały wysłane, imię i nazwisko nadawcy, spodziewaną kwotę i walutę przekazu oraz numer kontrolny (MTCN).
Agent wręczy CI pieniądze i pokwitowanie.

Opłaty

Opłaty indywidualne – aby uzyskać informację zapraszamy do naszych placówek.


NIE UJAWNIAJ ŻADNYCH DANYCH SWOJEGO PRZEKAZU (W TYM NUMERU KONTROLNEGO MTCN) NIKOMU INNEMU POZA ODBIORCĄ PRZEKAZU.


Przekazanie środków może być opóźnione lub usługi mogą być niedostępne w zależności od określonych warunków transakcji, w tym wysłanej kwoty, kraju przeznaczenia, dostępności waluty, kwestii regulacyjnych, wymogów dotyczących identyfikacji, godzin urzędowania placówek agencyjnych, różnic w strefach czasowych, wyboru opcji o późniejszym terminie odbioru. Zastosowanie mogą mieć również dodatkowe ograniczenia. Aby uzyskać więcej szczegółów, zapoznaj się z Regulaminem Usługi.

W niektórych krajach wysłanie pieniędzy nie jest możliwe, Klienci mogą jedynie odebrać przekaz.

Pełnej listy krajów, w których dostępne są usługi WESTREN UNION szukaj na westernunion.pl.


NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami.