Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

Bankowość mobilna


Internet Banking w wersji mobilnej to rozwiązanie, które umożliwia zarządzanie swoimi finansami i obsługę rachunków bankowych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, takich jak telefon komórkowy typu smartfon lub tablet. Usługa jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników bankowości internetowej. Intuicyjny i przyjazny interfejs systemu dostosowany do urządzeń mobilnych sprawia, że zarządzanie finansami jest wygodne i przyjemne, z nieograniczonym przez czas lub miejsce dostępem do środków. Podstawowe funkcjonalności usługi to: dostęp do rachunków, przegląd sald i historii operacji na rachunkach, wykonywanie przelewów zdefiniowanych i dowolnych, obsługa lokat terminowych, podgląd kredytów, doładowania telefonów. Korzyści dla klienta z korzystania z internetowej bankowości mobilnej to przede wszystkim wygodna kontrola środków bez konieczności „przewodowego połączenia” z siecią Internet i szybki dostęp do rachunków 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę bez względu na miejsce.

 

JAK ZAŁOŻYĆ I KORZYSTAĆ?
Aby korzystać z usługi należy złożyć dyspozycję w placówce bankowej o dostęp do Internet Bankingu.  Nie ma konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania na urządzeniu. Program dedykowany jest dla urządzeń mobilnych wykorzystujących systemy operacyjne: Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry.

Link,   przez   który   odbywa się logowanie  do   interfejsu   mobilnej   wersji   Internet  Bankingu: https://online.gbsstrzelin.pl

 

Opłaty
Uruchomienie i użytkowanie bez opłat. Pozostałe koszty według Taryfy opłat i prowizji. 

 


Bezpieczeństwo
Operacje wprowadzane przez telefony i tablety z wykorzystaniem Interfejsu mobilnego są rejestrowane w czasie rzeczywistym w systemie bankowym na rachunku klienta (brak zwłoki w rejestracji operacji). Podobnie zmiany wprowadzone na rachunku klienta przez bank, są natychmiast widoczne w programie podczas obsługi na urządzeniach mobilnych. Dane przesyłane pomiędzy urządzeniem klienta a systemem bankowym są szyfrowane. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, czynności związane z parametryzacją i definiowaniem przelewów wymagają podania dodatkowego hasła jednorazowego.


NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami.