Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

Western Union


Przekazy pieniężne Western Union to bardzo szybki, łatwy i dogodny sposób na przesyłanie pieniędzy. Western Union od ponad 160 lat oferuje możliwość prostego i szybkiego przesłania pieniędzy. W GBS Banku w Strzelinie można zrealizować przekazy Western Union w walutach: PLN, USD, EUR i GBP. Przekaz jest realizowany w ciągu kilku minut. Przekaz dociera bezbłędnie do adresata, nie ma potrzeby posiadania konta bankowego, karty - wystarczy ważny dokument tożsamości. Dzięki numerowi kontrolnemu (MTCN) każdy przekaz jest monitorowany, co gwarantuje, że pieniądze są wypłacane szybko i wyłącznie osobie upoważnionej.

 

JAK SKORZYSTAĆ Z USŁUGI?

1. Aby przelać pieniądze

Podaj imię i nazwisko odbiorcy przekazu i kraj docelowy (lub wypełnij formularz "Wpłata"), przedstaw ważny dokument tożsamości oraz przekaż pieniądze, które chcesz wysłać wraz z prowizją.

Pracownik wprowadzi informacje o przekazie pieniężnym do systemu komputerowego.

Otrzymasz potwierdzenie realizacji przekazu z numerem kontrolnym (MTCN).

Zadzwoń do odbiorcy i powiadom go o wysłanej kwocie oraz podaj numer kontrolny przekazu (MTCN).

2. Aby odebrać pieniądze

Przedstaw agentowi Western Union® ważny dokument tożsamości. Podaj kraj, z którego pieniądze zostały wysłane, imię i nazwisko nadawcy, spodziewaną kwotę i walutę przekazu oraz numer kontrolny (MTCN).

Agent wręczy CI pieniądze i pokwitowanie.

 

Opłaty

Opłaty indywidualne – aby uzyskać informację zapraszamy do naszych placówek.

 


NIE UJAWNIAJ ŻADNYCH DANYCH SWOJEGO PRZEKAZU (W TYM NUMERU KONTROLNEGO MTCN) NIKOMU INNEMU POZA ODBIORCĄ PRZEKAZU.


 

*Przekazanie środków może być opóźnione lub usługi mogą być niedostępne w zależności od określonych warunków transakcji, w tym wysłanej kwoty, kraju przeznaczenia, dostępności waluty, kwestii regulacyjnych, wymogów dotyczących identyfikacji, godzin urzędowania placówek agencyjnych, różnic w strefach czasowych, wyboru opcji o późniejszym terminie odbioru. Zastosowanie mogą mieć również dodatkowe ograniczenia. Aby uzyskać więcej szczegółów, zapoznaj się z Regulaminem Usługi.

**W niektórych krajach wysłanie pieniędzy nie jest możliwe, Klienci mogą jedynie odebrać przekaz.

***Pełnej listy krajów, w których dostępne są usługi WESTREN UNION szukaj na westernunion.pl


NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami.