Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

Czas na Lądek Zdrój


Od 30 września bieżącego roku mieszkańcy Lądka Zdrój i okolic, bez względu na porę dnia i dzień tygodnia, mogą dokonać wpłaty na rachunek bankowy i swobodnie dysponować środkami w strefie samoobsługowej przy Oddziale Banku. Z dniem 30 listopada klientom strefy udostępniono także samoobsługowy kantor wymiany EURO.

GBS Bank w Strzelinie z sukcesem wykorzystuje nowe technologie i nowatorskie usługi bankowe. W ubiegłym roku uruchomił pierwszą strefę samoobsługową z czytnikiem biometrycznym w Strzelinie, a już w tym roku otworzył kolejną strefę z innowacyjnymi technologiami na Ziemi Kłodzkiej. W Lądku Zdrój pierwsi klienci z bankomatu i wpłatomatu, oraz terminalu internetowego, mogli skorzystać 30 września. Dwa miesiące później udostępniono im także nową usługę - w pełni samoobsługowy kantor wymiany walut. "Strefa samoobsługowa została wyposażona w nową funkcję, ponieważ taka była potrzeba naszych klientów, wynika ona z turystycznego charakteru naszego regionu" - mówi Dyrektor placówki Marcin Białek.

Obsługa "kantoru" jest prosta - intuicyjna. Wystarczy wybrać język, następnie rodzaj operacji - sprzedaż lub kupno EURO. Przed transakcją każdy Klient może sprawdzić aktualny kurs sprzedaży waluty. Po wprowadzeniu banknotów (nie mogą być uszkodzone/pogniecione) następuje wymiana waluty."Reszta" z transakcji zostaje wypłacona w postaci banknotów PLN.

"Swoboda rozwiązań i bezkompromisowe bezpieczeństwo to tylko część zalet, które zachęcają do używania funkcji strefy. Warto zeskanować dłoń i móc korzystać m.in. z czytnika biometrycznego Zapraszam do używania wszystkich funkcji strefy samoobsługowej" - dodaje Marcin Białek.


Galeria


NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami.