Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

EKO FESTIWAL


Z wielką radością wzięliśmy udział w kolejnej edycji Eko Festiwalu w Strzelinie! 
Jako Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie nie mogło nas zabraknąć tam, gdzie dzieje się coś dobrego dla naszej społeczności i środowiska. 
Na naszym stoisku czekało mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, a największą gwiazdą był oczywiście nasz Miś  – który rozdawał uściski i robił sobie pamiątkowe zdjęcia z dziećmi! 
Dziękujemy organizatorom – Gminie Strzelin – za zaproszenie i wspaniałą atmosferę. To była świetna okazja, by promować ekologię, edukację i dobrą zabawę. 
Do zobaczenia za rok! 

Galeria

2026-05-22 14:59:10 2026-05-22 15:00:13 2026-05-22 15:02:27
NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami.