Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

Lokata SGB


Zysk i nagrody idą w parze

Załóż 3- lub 6-miesięczną Lokatę SGB, weź udział w jesiennej loterii i wygraj nową Kia STONIC!


W Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Strzelinie rozpoczęła się kolejna edycja loterii promocyjnej lokat terminowych, tym razem pod hasłem Zysk i nagrody idą w parze. Uczestnictwo w promocji nie tylko zapewnia pomnożenie zysku z oprocentowania, ale i daje szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród. W loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne określone w regulaminie, na których w okresie od 01 października do 21 grudnia 2018 r. zostanie ulokowane minimum 500 złotych. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa szanse na nagrody i pomnaża zysk.
 

Główna nagroda w loterii to samochód Nowa Kia STONIC
 

Do zdobycia są też:
•    stacje pary Philips PerfectCare Elite GC9640/60,
•    zestawy kina domowego Panasonic S.C.-BTT 465EG9,
•    mopy parowe 2.0 Vileda Steam,
•    ekspresy kapsułkowe Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo KP100B.

Aby zyskać szansę na wygraną wystarczy udać się jednego z Oddziałów GBS Banku w Strzelinie we wskazanym okresie i dopełnić wymaganych formalności.

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Jesień 2018)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 01.10.2018 r. do 21.12.2018 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.
 


Pliki do pobrania

2-biezaca-oferta-depozytindywidualpazdziernik.pdf POBIERZ
3-regulamin-lokata-sgb-jesien-2018.pdf POBIERZ
NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami.