Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

SGB Zima


Oszczędzaj i wygrywaj z GBS Bankiem w Strzelinie

Ruszaj w nowy rok za kierownicą nowego Opla MOKKA X! 

 


 

Oszczędzaj i wygrywaj! Moc nagród czeka na tych, którzy od 7 stycznia do 29 marca otworzą w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Strzelinie lokatę 3- lub 6-miesięczną, na której zdeponują minimum 500 złotych. Szanse na Twoje zwycięstwo zwiększają się z każdą wielokrotnością kwoty 500 złotych.

 

Atrakcyjne oprocentowanie lokaty SGB Zima 2019 idzie w parze z możliwością wygrania wielu niezwykłych nagród takich jak:


•    nowoczesny Opel MOKKA X z silnikiem 1,4 Turbo o mocy 120 koni mechanicznych, 
•    50-calowe telewizory Samsung, 
•    modne odkurzacze bezprzewodowe Bissell Crosswave, 
•    czytniki e-book inkBOOK Lumos,
•    opiekacze do kanapek Russell Hobbs Cook@Home 


Odwiedź najbliższą placówkę GBS Banku w Strzelinie i dowiedz się więcej o zimowej edycji Loterii Promocyjnej „Lokata SGB”. Ulokuj 500 złotych lub więcej i wzmacniaj szanse na wygraną. 


Organizatorem Loterii Promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Zima 2019)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6- miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 7.01.2019 r. do 29.03.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Szczegóły oferty, w tym informacje dotyczące wysokości i rodzaju oprocentowania Lokaty SGB dostępne są w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów. 


Pliki do pobrania

1-regulamin-lokata-sgb-zima-2019-ias-1-.pdf POBIERZ
2-biezaca-oferta-depozytinstyt02-2019.pdf POBIERZ
NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami.