Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

Misja Banku


„Jesteśmy Bankiem, który pozwoli zaspokoić potrzeby każdego klienta indywidualnego, a firmom i rolnikom pomoże wzmocnić pozycję na rynku silnej konkurencji. Naszą siłą jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta”.

Misją Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Strzelinie jest zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów poprzez uniwersalną, konkurencyjną ofertę usług finansowych i doradczych. Ścisła współpraca z samorządami lokalnymi, jako naturalnymi partnerami oraz osiągnięcie maksimum użyteczności dla lokalnych mieszkańców, przy zachowaniu wartości i społecznej misji. 

Strategię Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Strzelinie stanowią działania zmierzające do utrzymania stabilnej i konkurencyjnej pozycji na lokalnym rynku usług finansowych. Program działania Banku ma charakter długoterminowy przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju. Kluczem do realizacji założeń strategii jest zaangażowanie i profesjonalizm Członków Rady Nadzorczej, Zarządu i Pracowników Banku. GBS Bank w Strzelinie jest nowoczesną, przyjazną instytucją. Świadczy profesjonalną obsługę Klienta – najwyższej jakości usługi finansowe i doradcze. 


NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami.