Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

Dyrektor Oddziału/Regionu

Poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora Oddziału/Regionu

Miejsce pracy: Lądek Zdrój

Zadania:

- Planowanie i organizowanie pracy w Oddziale/Regionie;

- Wyznaczanie, wsparcie i motywowanie przy realizacji celów sprzedażowych i rozwojowych, zgodnie z zasadami jakości;

- Budowanie świadomości organizacyjnej i sprzedażowej, wzmacnianie postaw odpowiedzialności i zaangażowania pracowników w zespole;

- Utrzymywanie stałego kontaktu z kluczowymi klientami, reprezentacja Banku w relacjach zewnętrznych;

- Udział w opracowywaniu i realizacji planów marketingowych;

- Dbanie o rozwój i pozytywny wizerunek Banku.

Od Kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenia wyższego (bankowość, ekonomia, zarządzanie);

- Doświadczenia zawodowego min. 5 lat w zarządzaniu bankowością;

- Znajomości rynku finansowego, procedur bankowych, technik sprzedażowych oraz aktualnych trendów na rynku;

- Nastawienia na realizację wyznaczonych celów i wysokiej motywacji do pracy;

- Gotowości do częstych podróży służbowych;

- Inicjatywy w działaniu, asertywności i samodzielności w podejmowaniu decyzji.

Z naszej strony oferujemy:

- Pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole;

- Stabilne warunki zatrudnienia;

- Niezbędne narzędzia do pracy;

Oferty prosimy kierować

na adres: 57-100 Strzelin, ul.Kilińskiego 2/4 lub email: sekretariat@gbsstrzelin.pl

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gospodarczy Bank w Strzelinie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Dyrektora Oddziału/Regionu.