Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

Lokata SGB


Oszczędzaj latem w loterii promocyjnej Lokata SGB

Mimo żaru na dworze, zachowaj zimną krew – zainwestuj! Wygraj Škodę Scala Ambition dzięki loterii Lokata SGB - Oszczędzaj latem! 

Wystarczy do 27 września br. założyć lokatę na minimum 500 złotych w naszym Banku – na okres 3 lub 6 miesięcy i… przyglądać się własnemu szczęściu. Każdy, kto weźmie udział w loterii Lokata SGB - Oszczędzaj latem, może wygrać jedną z następujacych nagród:

1. Samochód Škoda Scala Ambition
2. Rowery miejskie Le Grand Bowman i Le Grand Lille 3
3. Wyciskarka Philips Viva Collection
4. Aparat Fujifilm Instax Wide 300
5. Wideorejestrator MiVue C312 FullHD

 

Kiedy Ty cieszysz się letnim wypoczynkiem, Twoje pieniądze mocno pracują i pomnażają szanse na finałowy triumf!

Zdeponuj w naszym Banku 500 złotych (każda wielokrotność tej kwoty pomnaża Twoje szanse i zysk!) i ciesz się letnim urlopem. Odwiedź najbliższą placówkę i dowiedz się więcej o letniej edycji Loterii promocyjnej Lokata SGB.

 

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Lato 2019)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne, określone  w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 15.07.2019 r. do 27.09.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii,  w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.


Pliki do pobrania

3-regulamin-lokata-sgb-lato-2019.pdf POBIERZ
4-biezaca-oferta-depozytindywidual08-2019.pdf POBIERZ
NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami.