Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

Informacje o Banku


„Nie wystarczy trochę szczęścia, choć i ono się przydaje. To tylko praca, umiejętność słuchania innych i zdolność wyciągania wniosków dają efekty”

Historia Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Strzelinie sięga roku 1950. Dnia 5 lipca w Karczynie odbyło się zebranie założycielskie Gminnej Kasy Spółdzielczej. Cztery miesiące później, w Sądzie Powiatowym w Strzelinie, zarejestrowany został Statut GKS. Spółdzielni przydzielono siedzibę w lokalu Banku Rolnego. 

Od poczatku działalności minęło 74 lata. Kolejne pokolenia Członków Zarządu, Rady Nadzorczej i Pracowników budowały silną dziś pozycję Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Strzelinie. Banku o stabilnej pozycji, Banku z wartościami i Polskim kapitałem.

Dziś Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie jest instytucją finansową cieszącą się zaufaniem społecznym. Z produktów i usług Banku korzystają całe pokolenia. Nasi doradcy służą pomocą Przedsiębiorcom, Rolnikom, Samorządom Terytorialnym i Klientom Indywidualnym.

O naszej przewadze świadczy przede wszystkim personalne podejście do potrzeb Klientów, a także realizacja misji społecznej. To dzięki zaufaniu tych wszystkich osób, Bank ciągle poszerza swą ofertę, wykorzystuje coraz to nowe technologie i rozszerza zasięg swej działalności.

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie zrzeszony jest w SGB Banku S.A. w Poznaniu. Działa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

NIP 914-000-37-76
REGON 000595128
SWIFT: GBW CPLPP

Zarząd GBS Banku w Strzelinie 

Prezes Zarządu - Zdzisław Kozicki
Wiceprezes Zarządu - Piotr Malawski
Wiceprezes Zarządu - Claudia Wlazły


Rada Nadzorcza GBS Banku w Strzelinie

Przewodniczący - Marian Stopa
Zastępca - Krzysztof Hutnik
Sekretarz - Bronisław Białkowski
Członek - Zbigniew Bodak
Członek - Mieczysław Gospodarczyk
Członek - Ryszard Piestrak
Członek - Maciej Pawleta

 

Galeria


NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami.