Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

Uważaj na fake newsy! Nie daj się nabrać!


Szanowni Klienci,

W związku z pojawiającymi się w mediach społecznościowych, prasie, prasie lokalnej, portalach internetowych nieprawdziwymi pogłoskami dotyczącymi problemów w Bankach z płynnością finansową, zagrożeniem upadłością, brakiem gotówki w bankomatach i oraz powielaniem innych negatywnych informacji na temat działalności bankowej, Zarząd GBS Banku w Strzelinie stanowczo podkreśla, że wszystkie przytoczone powyżej informacje są nieprawdziwe.

 

Pojawianie się tego typu fake newsów to element brudnej wojny propagandowej prowadzonej przez Rosję przeciwko państwom Zachodu, w tym Polsce. Z ubolewaniem stwierdzamy, że próby takich działań, których celem jest wywołanie paniki wśród klientów i zniszczenie reputacji instytucji finansowej mającej wielki wpływ na życie mieszkańców Polski, podjęto także w odniesieniu do naszego banku.

 

Zapewniamy, że opisywane wydarzenia nie mają nic wspólnego z prawdą i pozostają bez wpływu na działalność naszego banku i jego sytuację ekonomiczną. Zarząd Banku zapewnia, że cały czas jest ona na poziomie gwarantującym swobodną i niezakłóconą działalność biznesową. Dotyczy to także funkcjonowania systemu bezpieczeństwa i ochrony przed najbardziej zaawansowanymi atakami cyberprzestępców.

 

GBS Bank w Strzelinie jest uczestnikiem Spółdzielczego Systemu Ochrony SGB (IPS), który dba o stabilny rozwój i zabezpiecza płynność i wypłacalność uczestniczących w nim banków.

 

Przypominamy jednocześnie, że środki deponowane w naszym banku są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG) do kwoty 100 tys. euro, niezależnie od liczby rachunków posiadanych przez klienta w banku.

 


Galeria

2022-02-25 09:31:42
NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami.