Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

Kredyt plus


Korzystna okazja, nieplanowany remont, świetna oferta last minute? Nie zawsze masz pod ręką odpowiednią ilość gotówki. Jeśli potrzebujesz większej kwoty na dowolny cel, możesz skorzystać z oferty gotówkowego Kredytu w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Strzelinie. 

Kalkulator kredytowy oraz formularz do kontaktu: 

 

JAK DOSTAĆ KREDYT?

Zapraszamy do najbliższej placówki Banku w celu złożenia dokumentacji – lista placówek.  W razie problemów z wypełnieniem dokumentacji nasz doradca służy pomocą.

 

 

Oprocentowanie

Okres kredytowania        

Oprocentowanie stałe 

Do 2 lat

4,99 %

 

Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie: całkowita kwota kredytu 3.300,00 zł, okres kredytowania 24 miesiące, miesięczna rata kapitałowo – odsetkowa wynosi 144,77 zł,  roczne stałe oprocentowanie nominalne 4,99%, całkowity koszt kredytu wynosi 306,59 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielenie kredytu 132,00 zł, odsetki od kredytu 174,59 zł; przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 9,40%, całkowita kwota do zapłaty stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi 3.606,59 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem. Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez GBS Bank w Strzelinie. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 08.10.2018 roku.

 

 

 


NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami.