Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie

Planet pay


Planet Pay to nowoczesny wymiar akceptacji płatności bezgotówkowych. Kompleksowe rozwiązania w zakresie akceptacji płatności kartami Visa, Mastercard, American Express, portfeli elektronicznych Google Pay i Apple Pay oraz transakcji BLIK, wszędzie tam, gdzie ważne jest szybkie i bezpieczne przyjmowanie płatności. Terminale Płatnicze Planet Pay to gwarancja wysokiej jakości urządzeń oraz usług dla Twojego biznesu. Oferujemy dedykowane rozwiązania dla wielu branż. 


 

W ofercie Planet Pay znajdują się:
- terminale stacjonarne 
- terminale mobilne. 

Wszystkie terminale płatnicze mają możliwość wyposażenia w szereg bezpłatnych, dodatkowych funkcjonalności czy integracji z kasami fiskalnymi lub systemami kasowymi. Przyjmując płatności terminalami płatniczymi Planet Pay środki na Twoim koncie zaksięgują się już w kolejnym dniu roboczym, a dostęp do wszystkich informacji o transakcjach, raportów i fakturach będziesz miał poprzez platformę internetową dla Klienta.
 

Podpisz umowę z Planet Pay na terminal płatniczy, a instalacja odbędzie się maksymalnie w ciągu 48h.


Skorzystaj z terminala Płatniczego z dofinansowaniem w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego lub poza Programem.

Chcesz poznać ofertę na terminal płatniczy, zapytaj w Twoim Banku lub wypełnij formularz zgłoszeniowy:

https://planetpay.pl/wspolny-terminal?partner=35e7182e24bc24ce5dc2aaa2fa802724

oddzwonimy.


NEWSLETTER

Bądź na bieżaco z promocjami

Informacja telefoniczna
Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami.